Turistika v Štiavnických vrchoch
Nová turistická mapa Štiavnických vrchov
Nová turistická mapa Štiavnických vrchov

Nová turistická mapa Štiavnických vrchov

Turistické mapy so známou značkou VKÚ sú späť. S novým majiteľom, ale hlavne s revidovanými podkladmi, aby zodpovedali realite. Takže v novej turistickej mape Štiavnických vrchov už nájdete aj naše ubytovacie zariadenie Antošíkov majer. Turisti, ste u nás vítaní a mapu si u nás na potulky po kopcoch, dolinách či lúkach Štiavnických vrchov môžete zapožičať.
Mapa vychádza vo formáte, na ktorý ste boli zvyknutí aj doteraz. To znamená v mierke 1:50000, s kvalitným mapovým podkladom VKÚ. Na jednej strane mapy už tradične nájdete turistickú mapu, na druhej strane zoznam turistických zaujímavostí, či možností ubytovania v Štiavnických vrchoch.
Pýtate sa možno, čo je teda v mape nové? No, Sitno i Počúvadlo sú stáe na svojom mieste, ale vydavateľ pred vydaním mapy pozorne prešiel terén a zásadnej aktualizácie sa dostalo najmä infraštruktúre, ktorá je v mape zakreslená. To znamená, že nefunkčné vleky, chaty či penzióny už Vás nebudú uvádzať do omylu. Naopak, nájdete tu nové, aktuálne možnosti ubytovania a medzi nimi i náš Antošíkov majer. A my sa už tešíme na Vašu návštevu u nás.

Príďte si ku nám oddýchuť - Tešíme sa na Vás

Doprajte si zaslúžený oddych v tichom prostredí panenskej prírody Štiavnických vrchov. Zhlboka a dosýtosti sa nadýchajte čerstvého vzduchu. Načúvajte prírode ako na Vás šepká a prehovára tisícom hlasov.

REZERVOVAŤ IHNEĎ