Antošíkov Majer
Aktivity v okolí
Regiónom na bicykli

Bajkom k tajchom – Belianska oblasť

Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť penzión Antošíkov majer s cieľom zajazdiť si na bicykli, ste na správnej adrese. Systém trás pre horské bicykle Bajkom k tajchom zasahuje aj do okolia nášho malého penziónu. A nielen to, trasa „Spojka Gastorné“ vedie priamo okolo penziónu! Vyštartujte na svoju jazdu krátkym zjazdom po prístupovej ceste a 150 metrov sa pri kríži napojíte priamo na žlto značenú cyklotrasu.

ČÍTAŤ VIAC
Bajkom k tajchom – Belianska oblasť
Bajkom k tajchom – Oblasť Banská Štiavnica
Regiónom na bicykli

Bajkom k tajchom – Oblasť Banská Štiavnica

Sieť cyklotrás Bajkom k tajchom v oblasti Banská Štiavnica obsahuje 2 cyklotrasy pre horské bicykle. Pre návštevníkov nášho penziónu poslúžia ako elegantná spojka na návštevu Banskej Štiavnice, alebo ako spojka na najrozsiahlejšiu sieť trás v Hodrušskej oblasti. Ak si teda chcete dať poriadne do tela alebo len na bicykli navštíviť Banskú Štiavnicu, spustite sa od penziónu dolu po žltej trase Spojka Gastorné.

ČÍTAŤ VIAC
Turistika v Štiavnických vrchoch

Nová turistická mapa Štiavnických vrchov

Turistické mapy so známou značkou VKÚ sú späť. S novým majiteľom, ale hlavne s revidovanými podkladmi, aby zodpovedali realite. Takže v novej turistickej mape Štiavnických vrchov už nájdete aj naše ubytovacie zariadenie Antošíkov majer. Turisti, ste u nás vítaní a mapu si u nás na potulky po kopcoch, dolinách či lúkach Štiavnických vrchov môžete zapožičať.

ČÍTAŤ VIAC
Nová turistická mapa Štiavnických vrchov
Lesný park Belian
Strávte voľný čas s deťmi aktívne

Lesný park Belian

Obec Banská Belá má o dôvod viac, prečo ju navštíviť. Na okraji dediny otvorili lesný park Belian určený pre rodiny s deťmi. Areál, za realizáciou ktorého stoja obecné lesy Banská Belá, ponúka náučné i zábavné stanovištia, výhľady či miesto pre oddych. Ku lesnému parku sa dostanete na pešo i od nášho ubytovania na Antošíkovom majeri, a to po žltej značke, ktorou sa od kríža pustíte smerom nadol do dediny. Prechádzka ku lesnému parku by Vám nemala trvať viac ako 15-20 minút.

ČÍTAŤ VIAC

Príďte si ku nám oddýchuť - Tešíme sa na Vás

Doprajte si zaslúžený oddych v tichom prostredí panenskej prírody Štiavnických vrchov. Zhlboka a dosýtosti sa nadýchajte čerstvého vzduchu. Načúvajte prírode ako na Vás šepká a prehovára tisícom hlasov.

Online rezervácia