Antošíkov majer
Naše útulné izby

Prenájom celého objektu

Ak si chcete rodinnú dovolenku, či čas s priateľmi vychutnať naplno, ponúkame Vám možnosť rezervácie celého objektu Antošíkovho majera. Užite si súkromie v lone prírody Štiavnických vrchov, prebrázdite turistické chodníčky, prevetrajte bicykle, no najmä, starosti nechajte doma.

ČÍTAŤ VIAC
Prenájom celého objektu

Rodinný apartmán

Slnkom zaliaty rodinný apartmán je ideálna voľba pre Vašu rodinnú dovolenku v prírode. Poskytuje komfort v priestore a priamy súkromný vstup do našej záhrady. Nechajte sa rozmaznávať šepotom prírody Štiavnických vrchov.

ČÍTAŤ VIAC
Rodinný apartmán

Dvojlôžková izba Štandard

Príjemná, vzdušná a priestranná dvojlôžková izba zariadená originálne v modernom štýle, s vlastnou kúpeľňou a WC. Výhľad z izby na lúku a les Vám navodí tú správnu náladu na oddych.

ČÍTAŤ VIAC
Dvojlôžková izba Štandard

Dvojlôžková izba Komfort

Izba Komfort je vzdušná a priestranná dvojlôžková izba s možnosťou prístelky. Je zariadená originálne v modernom a sviežom štýle, s vlastnou kúpeľňou a WC. Ponúkne Vám zázemie pre rodinný pobyt v srdci Štiavnických vrchov.

ČÍTAŤ VIAC
Dvojlôžková izba Komfort

Príďte si ku nám oddýchuť - Tešíme sa na Vás

Doprajte si zaslúžený oddych v tichom prostredí panenskej prírody Štiavnických vrchov. Zhlboka a dosýtosti sa nadýchajte čerstvého vzduchu. Načúvajte prírode ako na Vás šepká a prehovára tisícom hlasov.

Online rezervácia