Rodinný apartmán

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán

Slnkom zaliaty rodinný apartmán je ideálna voľba pre Vašu rodinnú dovolenku v prírode. Poskytuje komfort v priestore a priamy súkromný vstup do našej záhrady. Nechajte sa rozmaznávať šepotom prírody Štiavnických vrchov.
Apartmán pozostáva z vstupnej predsiene, priestrannej izby a kúpeľne s WC. V predsieni nájdete šatník, jedálenský stôl, kuchynský riad a chladničku. Samotná izba je delená na dennú časť s pohodlným posedením, ktoré je možné prestavať na tri lôžka. V nočnej časti je originálna paletová posteľ, ktorú je možné hosťom ponúknuť ako manželskú či ako oddelené lôžka. Apartmán je vykurovaný podlahovým kúrením so samostatnou reguláciou.
Priamo z apartmánu majú hostia vstúpiť cez svoju súkromnú terasku do priestrannej záhrady. K dispozícii je aj spoločné zariadenie Antošíkovho majera, plne zariadená kuchyňa, jedáleň a spoločné posedenie, slnečná terasa so záhradou, posedenie v záhrade či ohnisko.
Ak je Vašim cieľom aktívny oddych, ste u nás na tom správnom mieste. K dispozícii sú kilometre turistických a cyklistických chodníkov, na skok je vzdialená Banská Štiavnica, kúpeľné mestečko Sklené Teplice či lyžiarske stredisko Salamandra.

REZERVUJTE SI IZBU EŠTE DNES
Váš bežecký kemp

Salamander Trail & Yoga Camp

Widget logo