Prenájom celého objektu

Prenájom celého objektu

Antošíkov majer je situovaný v lone prírody Štiavnických vrchov a je ideálnym miestom na zrelaxovanie či aktívnu dovolenku. Pri prenájme celého objektu je možné pohodlne a bez kompromisov ubytovať až 15 osôb. Ubytovanie poskytujeme v piatich priestranných a slnečných izbách (jeden apartmán, dve izby Štandard a dve izby Komfort), každá z izieb disponuje svojou vlastnou kúpeľňou s WC a sprchovým kútom.

Apartmán pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej izby a kúpeľne s WC. V predsieni nájdete šatník, jedálenský stôl, kuchynský riad a chladničku. Samotná izba je delená na dennú časť s pohodlným posedením, ktoré je možné prestavať na tri lôžka. V nočnej časti je originálna paletová posteľ, ktorú je možné hosťom ponúknuť ako manželskú posteľ či ako oddelené lôžka. Apartmán je vykurovaný podlahovým kúrením so samostatnou reguláciou. Priamo z apartmánu majú hostia vstúpiť cez svoju súkromnú terasku do priestrannej záhrady.
Priestranná izba Komfort Vám ponúka nádherný výhľad na okolité lúky a lesy Štiavnických vrchov. Izba je vybavená štýlovou paletovou posteľou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC a samostatne ovládaným kúrením. Ak si budete priať, paletovú posteľ vieme jednoducho prestavať na oddelené lôžka alebo manželskú posteľ pre páry.

V izbe Komfort s krásnym výhľadom na prírodu je k dispozícii manželská paletová posteľ, v prípade požiadavky prestavateľná na oddelené lôžka. V izbe je možné doplnenie prístelky a pohodlnej detskej postieľky. V izbe taktiež nájdete pracovný stolík, otvárateľné okno, antialergické paplóny.

V izbe Štandard Vás čaká nielen nádherný výhľad na okolité lúky a lesy, ale aj originálna paletová posteľ v zostave manželskej postele či opddelených lôžok podľa Vašej voľby. V izbe taktiež nájdete pracovný stolík, otvárateľné okno, antialergické paplóny.

Hostia majú k dispozícii okrem ubytovacej časti aj ďalšie vybavenie Antošíkovho majera: spoločnú kompletne vybavenú kuchyňu, jedáleň so spoločenským posedením, slnečnú terasu, záhradu s posedením či ohnisko.

Ak je Vašim cieľom aktívny oddych, ste u nás na tom správnom mieste. K dispozícii sú kilometre turistických a cyklistických chodníkov, na skok je vzdialená Banská Štiavnica, kúpeľné mestečko Sklené Teplice či lyžiarske stredisko Salamandra.

REZERVUJTE SI IZBU EŠTE DNES
Váš bežecký kemp

Salamander Trail & Yoga Camp

Widget logo